e
Pustynie w San Andreas

Pustynie znajdują się w północnej części stanu San Andreas. Panuje tam gorący klimat. Na bezchmurnym niebie ciągle świeci słońce. Na tych terenach można spotkać skały o różnych, czasem bardzo ciekawych, kształtach.
Mimo, iż panują tam bardzo niesprzyjające warunki ludzię żyją na tych terenach. Zamieszkują oni małe miasteczka. W sumie jest ich 4. Największa z nich to Fort Garson, a w innych nie ma się po co zatrzymywać. Gdzieś na pustyni można spotkać wigwamy, lecz nie ma w nich Indian.

Na pustyni można spotkać także opuszczone lotnisko Verdant Meadows, na którym możemy trochę poduczyć się latania. Jest tam także ogromna tama, która aż zapiera dech w piersiach. Kolejną rzeczą, która możemy spotkać na pustyni są kamieniołomy, na których możemy wykonywać misje „Quarry”. Niedaleko opuszczonego lotniska, znajduje się baza wojskowa, która jest pilnie strzeżona przez wojsko. Niektórzy twierdzą, że naukowcy prowadzą tam badania nad istotami pozaziemskimi. Na razie to tylko plotka.

To chyba wszystkie rzeczy, które są warte uwagi na tych terenach. Jeśli ktoś zdecyduje się tu troche poszaleć najlepiej zaopatrzyć się w jakiś dobry samochód terenowy.


Oto kilka screenów tychże terenów:



Na tym screenie znajduje się satelita. Niestety nikt nie wie do czego służy.




Na tym screenie widoczny jest Roadtrain - najczęściej jeździ on właśnie po pustyniach. To miejsce znajduje się niedaleko satelity, o któej wcześniej wspominałem.




Tutaj widzimy wielką zapore. Wykonywało się tam misje Dam and Blast. Na niej znajduje się droga, po której można przejechać samochodem. A poza tym bardzo fajnie wygląda z daleka.




Tutaj widzimy małą wioske. Jest to jedna z czterech na całym obszarze pustyń. Znajduje się ona niedaleko Verdant Meadows.




Jest to opuszczony pas lotniska. Wokół leży pełno szczątek różnych samolotów. Tam właśnie znajduje się szkoła latania. Znajduja się tam też dwa hangary- w jednym stoi Rustler a w drugim Hydra.




Na tym screenie znajdują sie skały o - jak juz wspominałem - bardzo ciekawych kształtach.




Na tym screenie mozemy dostrzec baze wojskową. Wszystko tam jest owiane tajemnicą. Gdy wtargniesz na jej teren samolotem odrazu zaatakują cię wyrzutnie S.A.M. Ja radziłbym tam nie latać.