e

Plik: F-18 Skimmer model
Bardzo dobrze wykonany samolot do Vice City. Piszę, że bardzo dobrze, bowiem twórca wykonując ten model zadbał nie tylko o jest oprawę wizualną, ale i dżwiękową. Chcę przez to powiedzieć, że twórca dodał nowe dźwięki, które możemy bardzo łatwo wgrać przy pomocy dołączonego edytora. Model jest szczegółowy i bardzo dobrze oteksturowany. Warto ściągnąć ten model choćby dlatego, że nowe dźwięki połączone z nowym modelem tworzą dobry klimat podczas lotu.

Plik: WWII Bomber
Bardzo oryginalny skin do skimmera. Tym razem Switch skonwertował do Vice City samolot, jakim latali żołnierze podczas II Wojny Światowej. Więc jeżeli lubisz te klimaty to ściągnij go sobie.

Plik: Lear Jet Pack
Jeszcze jeden samolot wchodzący w miejsce skimmera. Tym razem jest to model samolotu, który normalnie stoi na lotnisku i którym normalnie nie da się latać. Twórca modu włożył na miejsce skimmera właśnie ten model. W sumie nie jest to jeden model, ale mod, który oprócz podmiany skimmera podmienia też zdalnie sterowany samolot. Oczywiście nie trzeba instalować dwóch modeli jednocześnie. Wystarczy jeden przez was wybrany.

Plik: F-22 Raptor
Kolejny pojazd, który zastępuje skimmera. Tym razem jest to wojskowy odrzutowiec F-22 Raptor. Model ma mało szczegółów, ale pokrywają go tekstury w bardzo dużej rozdzielczości. Ogólnie mówiąc bardzo dobry skin gdy masz już dość latania zwykłym skimmerem.

Plik: DMAir Commercial Airliner
Jak pewnie zdążyliście zauważyć na screenie możecie stąd ściągnąć prawdziwy samolot do GTA: Vice City. Jak się pewnie domyślacie zastępuje on skimmer''a. Ogólnie mówiąc jest on bardzo dobrze wykonany, ale niestety fizyka lotu nie za bardzo mu służy. Gdy się go pilotuje czuje się, że siedzi się za sterami malutkiego skimmera, a nie wielkiego pasażerskiego samolotu.

Plik: AirWolf
Jest to helikopter i zastępuje on Huntera czyli wyposażony jest w wyrzutnie rakiet i miniguna. W sumie fajne to wygląda - czarna góra, spód biały. Warto pobrać go.

Plik: Flying ball
Opis: Jest to zabawny kadłub standardowego helikoptera