e

Plik: (HIT) Aston Martin Vantage V8 - Green shark @TUNING@
Opis: Spotykamy się teraz z najnowszym i zarazem najlepszym dziełem JvT'a. Jest to Aston Martin Vantage V8 po super tuningu. Stuningowany wóz zastępuje Voodoo. W środku jest pare screenów. Moja ocena 11/10. Serdecznie zapraszam do ściągania!


 


Plik: Nissan GT-R R35
Opis: Nissan, który niedawno wyszedł i można go nabyć, niestety nie w Polsce. Model dobrze zrobiony, domyśnie do podmiany za tampę i ocena 7/10.


Plik: Nissan Cedric
Opis: Znany także pod nazwą Gloria czy też Infiniti M45, niestety niedostępny w Europie, za to jaka świetna limuzyna. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie i ocena leci 10/10. Domyślnie do podmiany za pojazd Willard.


Plik: Nissan 350z
Opis: Kolejny wóz przeniesiony z gry od EA, prawdopodobnie któregoś z need for speedów. Wykonanie na wysokim poziomie i ocena 9/10. Domyślnie do podmiany za Banshee.


Plik: Mitsubishi Eclipse GTR
Opis: Dość znane auto, dobry model wykonania jak i prowadzenie jego dają mu ocenę 8/10. Domyślne podmiana za sultana, jednakże lepiej podmienić Eclipse za inne, dwudrzwiowe auto.Plik: Mercedes Benz SL500 (R230)
Opis: Kolejny Mercedes, tym razem w wersji cabrio. Dobra robota, nie pierwszy wóz tego autora i ocena 8/10. Wóz domyślnie podmieniamy za euros'a.


Plik: Chevrolet Camper
Opis: Fajny wozik rodzinny w sam raz do długich podróży. W paczce znajdują 2 rodzaje - dobra jakość auta i słabsza. Podmieniamy Journey'a. Jako że nie było dawno takiego auto ocena moja to za 8/10.

Plik: Toyota Trueno AE86
Opis: Super wykonany model znanego z anime Initial-D. Proponuję wam podmienić go za infernusa. Jak to zrobić dowiecie się w pliku "przeczytaj zanim zainstalujesz" Domyślnie możemy go podmienić za uranusa. Pojazd ma także 3 dodatkowe PaintJoby. Moja ocena 10/10
Plik: Honda NSX

Opis: Jeden z kultowych i najbardziej orginalnych pojazdów jakie powstały. Ma lekko zmieniony handling, jednak podmieniamy go za Infernusa. Polecam! Moja ocena to 9/10.Plik: Skoda Superb Light tuning
Opis: Kolejny wspaniały samochód.

 

Plik: Subaru Impreza WRX STi
 

Bardzo dobry samochód zrobiony przez polskich carmaker''ów. Oto opis z ich strony: "Odświeżoną Imprezę łatwo poznać po charakterystycznej atrapie chłodnicy. Zmiana wystroju przodu i tył auta zwiększyły całkowitą jego długość. Za to profil zdradza niezmieniony rozstaw osi z jeszcze bardziej długimi zwisami. Aktualny facelifting to krok w dobrą stronę. Jedno z najbardziej rajdowych spośród seryjnych aut wygląda teraz dynamiczniej. Podobnie jak poprzednio producent tłumaczy, że zmiany aerodynamiczne prócz względów estetycznych podyktowane były też doświadczeniami rajdowymi. Nowa Impreza ma się lepiej prowadzić przy wyższych prędkościach. We wnętrzu zmieniono jedynie detale. WRX otrzyma nową kierownicę. Zmiany objęły też wersję STI, w której nowością będzie intensywnie czerwone podświetlenie wskaźników. W wersji STI poprawiono również sterowany elektronicznie z miejsca kierowcy centralny mechanizm różnicowy.

 

Plik: BMW M5 e34

BMW M5 E34 to dobrze wykonany samochód.Ma poprawione prowadzenie i ładnie wygląda.9/10.

 

 

 

Plik: Porsche GT3 CUP
 

Wspaniały model Porsche wykonany przez JVT & Martina Lepsa. Zastępuje on nam elegy, ale jeżeli chcemy podmienić za inny pojazd, wystarczy przeczytać plik "przeczytaj zanim zainstalujesz". Moja ocena: 9/10.

 

Plik: Mazda RX7 2F2F 

Fajna mazda RX7 zrobiona na bazie filmu fast n furious.10/10.

 

 

 

 

Plik: Chevrolet Camaro IROC-Z

Dobrze wykonany Chevrolet, podmieniany za Buffalo. Ma zmienione osiągi, a do tego, specjalne tekstury z ładnymi wzorami. Dodatkowym plusem tego samochodu, jest ładne wnętrze.

 

 

Plik: Fiat 125p by Wichur

Jest to pierwszy udostępniony samochód do San Andreas. Jest to przekonwertowany wóz z Vice City.